Делегація приїхала не просити, а пропонувати, –  міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик про мету візиту до Польщі

Сьогодні, 4 жовтня,  у Варшаві з офіційним візитом перебуває міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик. Його робочий візит розпочався з участі у конференції «День енергетики України в Польщі», де міністр наголосив, що енергетичний потенціал України за останні два роки досягнув такого успіху, який не фіксувався протягом десятиліття.

«Уся наша делегація приїхала до Польщі не просити, не з протягнутою рукою. Ми будемо пропонувати польській владі та польському бізнесу високорентабельні проекти. Україна готова і відкрита до енергетичної співпраці. Сподіваюсь, нам вдасться досягти порозуміння у цьому напрямку», – зауважив Насалик.

Читайте також: Міністр енергетики Ігор Насалик переконує, що вугілля зі США для України буде дешевшим

Про зацікавленість польського бізнесу на українському енергетичному рівні говорив під час свого виступу і перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський, пише Наш вибір. Він сказав, що зараз Україна цілком та повністю дотримується директив Європейського Союзу в енергетичному секторі, що робить український ринок у сучасних реаліях дуже привабливим для польських інвесторів та цілого ЄС загалом.

Власне на розвитку й поглибленню співпраці в паливно-енергетичному сегменті акцентував увагу і Посол України в Республіці Польща Андрій Дещиця. «Сьогодні ми маємо намір обговорити з нашими польськими партнерами не тільки розширення нашої співпраці. Наприклад, питання енергетичної безпеки Польщі та України також залишається дуже актуальним та потрібним», – підсумував Андрій Дещиця.

Після конференції відбулась низка двосторонніх переговорів у Міністерстві енергетики Польщі, а також спілкування з польськими ЗМІ.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!