День торгівлі, або Головні складові вітчизняного ритейлу

 • Останньої неділі липня Україна відзначатиме День працівників торгівлі. Започатковане у 1995 році, це свято стало професійним для людей, які працюють в цій надважливій для економіки галузі. Адже саме торговельний бізнес значною мірою впливає на наповнення бюджетів усіх рівнів, зокрема й міської скарбнички нашого Франківська.

  Привітає цього дня понад п’ятдесят тисяч власних співробітників і багаторічний лідер вітчизняної галузі роздрібної та гуртової торгівлі. Компанія «АТБ-маркет» посідає перші позиції у галузі за товарообігом, кількістю торговельних представництв, рівнем присутності у регіонах, сплатою податків тощо.

  Заради того аби ми з вами мали змогу отримувати гарантовано якісні й свіжі продукти за максимально доступною ціною, самовіддано працює потужна команда лідерів.

  Зараз у 260 населених пунктах України, у тому числі й нашому Івано-Франківську, у режимі 24/7 працюють 1023 комфортні супермаркети найбільшої національної торговельної мережі.

  Ба більше, їхня кількість стрімко зростає. З початку цього року на мапі країни з’явилися 33 нових дискаунтери «АТБ». Минулого року було відкрито 80 сучасних супермаркетів мережі. Відтак, «АТБ» наразі має вже понад 3,5 млн постійних клієнтів у двадцяти трьох областях України.

  «Перебуваючи в постійному пошуку нетривіальних рішень, наша команда впровадила безліч інновацій. Левова частка того, що вже є нормою для будь-якого українського магазину, свого часу було винайдено та впроваджено саме у нашій мережі», – розповідає Наталія Шаповалова, заступниця генерального директора ТОВ «АТБ-маркет».

  Нагадаємо: загальний товарообіг «АТБ» минулого року склав 103,9 мільярда гривень (зростання на 30% у порівнянні з показником попереднього року). Протягом лише I кварталу 2019 року товарообіг склав 28,3 мільярда гривень. Також компанія «АТБ-маркет» володіє чималим власним парком вантажівок, які кожного місяця долають відстань у понад 5 млн кілометрів. Ці авто майже невпинно рухаються шляхами країни, аби своєчасно доставити до численних супермаркетів мережі «АТБ» товари та продукти харчування більш ніж 3,5 тис. найменувань. Саме таким зараз є загальний асортимент кожного з дискаунтерів «АТБ». Він включає й понад 900 товарних позицій, які представлено власними виробниками та імпортерами «АТБ». Ціни на таку ексклюзивну продукцію (власного виробництва) значно нижчі за усі присутні на ринку аналоги.

 • У цілому, цінова політика лідера вітчизняного ритейлу завжди є незмінною – вартість продуктів та товарів на полицях супермаркетів мережі «АТБ» стабільно є на 10-15% нижчою за середньоринкову. Якою б не була економічна ситуація в країні.

  Компанія створила власний особливий формат роботи, так званий «український дискаунтер». Він не має аналогів у світі. Його особливістю є цілодобове забезпечення мільйонів громадян максимально якісними продуктами та товарами першої необхідності за мінімальними цінами.

  А багаторівнева система перевірки якості майже стовідсотково виключає ймовірність потрапляння на полицю магазину мережі не дуже якісного товару. Супермаркети «АТБ» з 2017 року проходять сертифікацію на відповідність суворим вимогам загальновизнаного міжнародного стандарту ISO 22000:2005. Відстежується, аналізується та контролюється абсолютно все – якість сировини, дотримання рецептури під час виробництва, наявність належних умов зберігання, транспортування… аж до отримання продукту покупцем на касі супермаркета «АТБ». Паралельно проводяться й не менш ретельні внутрішні щомісячні, щоквартальні, піврічні та щорічні аудити якості. Вкрай прискіпливо перевіряються й виробництва компаній, які постачають продукцію до супермаркетів мережі «АТБ».

  Та, мабуть, найкращим та найоб’єктивнішим доказом гарантованої якості й безпеки може слугувати один простий факт: абсолютно всі працівники супермаркетів та інших численних підрозділів компанії, зокрема, й на нашій Франківщині, купують продукти до власного столу лише в дискаунтерах «АТБ».

  Ольга Мартищук

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!