Депутат Тисменицької районної ради очолив бюджетну комісію Ямницької ОТГ

 • Про це «Галицький кореспондент» дізнався через запит у Ямницьку об’єднану територіальну громаду.

  Отже, головою комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва став Ігор Литвинець. Крім того, що Литвинець є депутатом Тисменицької районної ради, він є членом партії “Блок ПЕТРА ПОРОШЕНКА «Солідарність»” та начальником виробництва покрівельних матеріалів ПАТ «Івано-Франківськцемент».

  Також у цю комісію увійшли ще два члени «Солідарності». Це Мар’ян Дерун, який працює у Ямницькому НВК вчителем історії та правознавства, а у Ямницькій сільській раді юристом-консультантом, і Михайло Юркевич – це ще один депутат Тисменицької районної ради. Він працює фельдшером у Комунальному закладі Івано-Франківський ОЦЕМД та МК.

  Крім трьох представників провладної партії у бюджетній комісії є представник від «Самопомочі», безробітний Андрій Паркулаб та висуванець «Фронту змін», підприємець Михайло Третяк.

  Комісію з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту очолив комісію Олег Вінтонів – лікар валеолог (ФОП «Балигіна С.О.») – висуванець «Фронту змін». Ще сюди увійшли: пенсіонерка-самовисуванка Мирослава Бялюк, начальник Управління капітального будівництва Івано-Франківського міськвиконкому, самовисуванець Роман Галіпчак, начальник дільниці ПАТ «Івано-Франківськцемент» ДП «Спецзалізобетон», висуванець «Солідарності» Василь Квасній та керівник комунального підприємства «Ямниця», самовисуванець Руслан Савуляк.

  У комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою увійшли Ігор Добрянський (інженер охоронних систем ТзОВ «Охоронна фірма ГАЛИЧИНА», висуванець «Солідарності»), Василь Ковальчук (член «Солідарності», заступник начальника управління та обслуговування обладнання (по ремонту рухомого складу) у ПАТ «Івано-Франківськцемент»), Олег Петришин (головний інженер у ПП«ГалКомБуд», самовисуванець) та Олег Якубів (член ВО «Батьківщина», знаходиться по догляду за перестарілим). Головою комісії став Ростислав Сьовко (працівник ПАТ «Івано – Франківськцемент», самовисуванець).

  Комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту очолила Михайлина Боднарчук – це досвідчений депутат, у минулому скликанні вона була секретарем Ямницької сільської ради. Пані Михайлина є членом НРУ і самовисуванцем.

  Також у комісію увійшли: Василь Попадинець (висуванець «Фронту змін», комерційний директор ТзОВ «Торгова компанія «Перламутр»), Тарас Самсонов (механік гаража у ВАТ «Залізобетон», самовисуванець) , Роман Тюн (начальник дільниці з відвантаження і упаковки продукції у ПАТ«Івано-Франківськцемент», висуванець «Солідарності») та Олег Федишин (підприємець, теж висувався від «Солідарності»).

 • Головою комісії з гуманітарних питань став голова профспілки працівників освіти Тисменицької районної організації, який балотувався від “Свободи” Іван Когуч. У комісію увійшли: Марія Бибик (медсестра Ямницької лікарської амбулаторія, висуванець «Батьківщини»), Олександра Боднар (директор Павлівського НВК, висувалася «Батьківщини»), Люба Гнатковська (директор Сілецького НВК, висувалася від «Солідарності») та Андрій Сміжак (головний спеціаліст відділу використання інформації документів у державному архіві Івано-Франківської області, висуванець «Батьківщини»).

  Юрій Проценко, екс-керівник справами виконавчого апарату у Тисменицькій районній раді, секретар Ямницької ОТГ не увійшов у жодну комісію.

  Про те, що кілька депутатів Тисменицької районної ради увійшли у Ямницьку ОТГ ми писли у статті Депутат на два мандати – на закон йому начхати.

  Також читайте про те, що у Ямницькій ОТГ утворено депутатську групу “Ямничани”. Наразі виглядає, що з групи «Ямничани» може вийти гідна опозиція у Ямницькій ОТГ. Принаймні саме ці депутати досить часто не погоджуються із голосуванням і піднімають наболілі питання.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!