Військового з Ямницької громади Залужний нагородив «Золотим хрестом»

 • Андрія Трушина, захисника з Ямницької громади, що на Прикарпатті, нагородили почесним нагрудним знаком «Золотий хрест» Головнокомандувача ЗСУ.

  Військовослужбовець із села Павлівка Андрій Трушин отримав відзнаку за бойові заслуги.

  Бійця призвали до лав ЗСУ навесні 2022 року. Відтоді він проявив себе під час виконання військових обов’язків у десантно-штурмових військах. Брав участь у визволенні від окупантів у Харківській, Донецькій та Луганській областях, повідомляють на сайті Ямницької громади.

  Зараз Андрій Трушин продовжує боротьбу з ворогом на передових лініях оборони. Військового відзначено за мужність, сумлінне й успішне виконання завдань на бойових позиціях.

  Голова Ямницької територіальної громади Роман Крутий висловив вдячність воїну і привітав Андрія та його дружину Галину з поповненням у сім’ї – 8 грудня у захисника народився син.

  Нагадаємо, «Золотий хрест» – відзнака, затверджена наказом Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного у 2022 році. Вона входить до нагородної системи Головнокомандувача Української армії. Нагрудним знаком «Золотий хрест» нагороджуються особи рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних Сил України за успішне виконання бойових завдань під час проведення об’єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.

 • До теми: У Франківську молоді медики разом з фахівцями безкоштовно оперують військових

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!