Депутати не підтримали питання надання дозволу гірничого відводу ТДВ «Рогатинпісок»

Сьогодні, 15 лютого, в Івано-Франківську відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.

Депутати обговорили питання надання дозволів ТДВ «Рогатинпісок». Депутати проголосували за те, щоб погодити і винести на розгляд сесії проект рішення обласної ради “Про переоформлення ТДВ “Рогатинпісок” акта про надання гірничого відводу для розробки Стратинського родовища піску, що знаходиться на території Стратинської сільської ради Рогатинського району Івано-Франківської області”. А також проект рішення обласної ради “Про надання ТДВ “Рогатинпісок” гірничого відводу з метою розробки Північно-Західної ділянки Москалівського родовища піску, яке знаходиться на території Стратинської сільської ради (0,5 км на схід від хутора Москалі) Рогатинського району Івано-Франківської області”.

Депутати проголосували проти того, щоб питання винести на розгляд сесії. Проте питання піднімається уже не вперше, тож серед присутніх виникла пропозиція запросити представника підприємства, обговорити його, якщо є кримінальні справи – розібратися з цим.

Нагадаємо, декілька разів поспіль депутатам не вдавалось прийняти рішення щодо надання дозволів підприємству.

Адже майже три роки ведеться слідство, але досі винних осіб не притягнуто до відповідальності. Керівник підприємства, яке займається видобуванням піску, стверджує, що воно не працює, розкопки не проводяться понад рік. Жителі села Стратина, де черпаються ресурси, обурені такою позицією, адже щодня величезні автомобілі з причепами зухвало вивозять тонни піску, руйнуючи дороги і хати, і при цьому майже не платять податки.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!