Депутати не прийшли: у Долині не відбулась сесія міської ради

 • Дванадцята позачергова сесія Долинської міської ради восьмого скликання, яку запланували на 26 липня, не відбулась через відсутність депутатів.

  На сесію з’явились всього 5 обранців громади, йдеться на сайті Долинської міської ради.

  «Я розцінюю такі дії як крок назустріч. Думаю, депутати не хочуть загострювати конфліктні питання, які вони раніше винесли на загал сесії. Вважаю, це правильний крок», – наголосив міський голова Іван Дирів.

  До слова, до порядку денного цього засідання було внесено:

  • Питання «Про керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Михнича Р. В.» в порядку повторного розгляду рішення міської ради від 22.07.2021 № 513-11/2021 із зауваженнями міського голови. Йдеться про зупинення рішення у зв’язку із непогодженням із прийнятим рішенням Долинської міської ради та з метою дотримання законності у здійсненні місцевого самоврядування.
  • Питання «Про внесення змін до Регламенту Долинської міської ради» в порядку повторного розгляду рішення міської ради від 22.07.2021 № 511-11/2021 із зауваженнями міського голови. Зокрема, йдеться про зупинення рішення міської ради у зв’язку із непогодженням із прийнятим рішенням Долинської міської ради та з метою дотримання законності у здійсненні місцевого самоврядування. 

  Читайте також: Бурштинське КП “Житловик” не виплатило працівникам майже три мільйони зарплати

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!