Бурштинське КП “Житловик” не виплатило працівникам майже три мільйони зарплати

 • Бюджетні установи Прикарпаття потопають у боргах по заробітній платі.  Найбільше заборгованості саме в Івано-Франківській громаді. Це питання піднімали в облдержадміністрації. 

  19 бюджетних установ Прикарпаття нині боргують зарплату своїм працівникам. А це майже 50 мільйонів гривень. Серед них – 4 державні підприємства, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “РАІ”.

  Ще 5 закладів-боржників – комунальної власності. Найгірша ситуація у КП “Житловик” Бурштинської міської ради і КП “Водотеплосервіс” у Калуші. Кожен з них не виплатив близько 3 мільйонів зарплати своїм працівникам.

  Загалом, обсяг кредиторської заборгованості з виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ Прикарпаття складає понад 180 мільйонів гривень. Прострочено – більше сорока мільйонів. Найпроблемніша ситуація в Івано-Франківській громаді. Також боргують зарплату в Долинській та Городенківській громадах.

  Керівників територіальних громад, в яких є заборгованість, зобов’язали якомога швидше спрямувати кошти на оплату праці людей. 

 • Нагадаємо, У Бурштині встановили нові тарифи на тепло і гарячу воду

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!