Депутати пропонують відновити залізничну колію на ділянці Підвисоке та Галич

 • Депутати Івано-Франківської міської ради просять у керівництва держави відновлення ділянки залізничного сполучення та збільшення пасажирських потягів через Івано-Франківськ.

  Відповідне звернення сьогодні на позачерговій сесії Івано-Франківської міської ради вони адресували Президенту, Прем`єр-міністру, Міністру інфраструктури та в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця», інформує “Галицький кореспондент”.

  «Через Івано-Франківськ пролягає головна залізнична артерія для сполучення із іншими областями. Вона є неелектрифікованою а її протяжність становить 141 кілометр. Щоправда,  пропускна здатність залізничного сполучення основної залізниці до Івано-Франківська не покриває потреб. Адже ним курсують низка вантажних перевезень у сусідні країни. Саме тому це практично унеможливлює запуск додаткових пасажирських поїздів та напрямків задля того, щоб розвивати саме туристичний напрям. Натомість пасажирам доводиться користуватися маршрутами, що є вкрай незручними, адже суттєво збільшують час перебування у дорозі», – йдеться у зверненні.

  Відтак, обранці просять вжити заходів та відновити залізничну колію на ділянці Підвисоке та Галич.

  «Це допоможе з’єднати одразу дві артерії Тернопіль-Ходорів та Ходорів – Івано-Франківськ. Це допоможе скерувати пасажирські поїзди із Півдня, Сходу України та Києва. І що важливо – оптимізує час у дорозі», – пояснюють депутати.

 • До теми:  Віз і нині там: депутати просять перевести Івано-Франківський відділ Львівської залізниці на електротягу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!