Дітей, які приїхали на Прикарпаття з Чернігівщини, оглянули лікарі

 • Лікарі з Івано-Франківського медичного національного університету відвідали дітей, які приїхали в Рожнятівський район з Чернігівщини, коли втікали від війни.

  Загалом, їх 31. Віком від 3 до 17 років. Троє з них – діти працівників чернігівського центру соціально-психологічної допомоги, приїхали сюди з мамами.

  Сьогодні, 6 травня, з Івано-Франківська до них приїхали Роман Ган, доцент кафедри пропедевтики педіатрії, Ірина Ліскевич, доцент кафедри неврології та нейрохірургії та Надія Айб, педіатр-нефролог, асистент кафедри педіатрії ІФНМУ.

  Діти радо йшли на контакт, не боялися та не вередували.

  Рекомендації медиків: діти потребують медико-психологічного супроводу та медичної реабілітації. Далі будуть сприяти, щоб їх оглянув психолог.

  Нагадаємо, в Рожнятівський район діти приїхали 19 березня, до того – пережили страшну історію в рідному Чернігові. Як розповідає їх вихователька Наталя Песоцька, перші шість днів вони перебували у центрі. Спершу кожного разу, під час тривоги, бігали в підвал. Але нічні тривоги частішали, дітей щоразу спускати-піднімати було складно – так вони прийняли рішення оселитися у підвалі.

 • Подробиці читайте у статті “Діти, які втекли від ракет“.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!