Діти почуваються добре: жінка з Верховинщини народила трійню

 • У подружжі Харуків із Верховини – Мирослава та Ірини – сталося довгоочікуване поповнення родини. Жінка народила трійню.

  Про це повідомив журналіст Роман Клим, заступник редактора та відповідальний секретар газети “Верховинські вісті”.

  “Днями, на шостому році подружнього життя представників династії близнюків, Мирослава й Ірину, Всевишній ощасливив уже трійнею! Перше «мама» немовлята – два хлопчики і дівчинка – вигукнули в Івано-Франківському перинатальному центрі, де, власне, народжувала Ірина”, – пише Роман Клим.

  Батьки дітей назвали Яремою, Марком і Еммою: саме у такій послідовності вони з’являлися на світ. Діти народилися здоровими, про що свідчать антропометричні дані: Ярема – 2510 г (зріст 45 см), Емма – 2425/45. Марко – 1575 грамів зі зростом 41 см, але, за словами батьків, малюк швидко росте і набирає вагу, «наздоганяючи» братчика і сестричку. Тож днями породіллю лікарі вже випишуть із лікарні.

  “Хай дітки ростуть здоровими! Слід сказати, що це не перша трійня на Верховинщині. У 2013 році в Михайла і Лесі Бушватюків також народилися троє маленьких чад: (Єва, Ольга, Микола), а трирічних Марію, Софію і Катерину виховує сім’я Дмитра і Галини Мартищуків”, – додає Роман Клим.

  Нагадаємо, У Франківську народилася перша трійня в цьому році – маму та немовлят вже виписали з лікарні

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!