У Франківську народилася перша трійня в цьому році – маму та немовлят вже виписали з лікарні

 • Першу трійню 2021 року, яка народилась в Івано-Франківському обласному пологовому центрі, учора, 19 квітня, виписали.

  Про це інформує Івано-Франківський обласний перинатальний центр.

  “Потрійне дитяче «уа» у наших стінах прозвучало 6 квітня. Саме тоді й народились трійнята – один хлопчик та двоє дівчаток. Малюки з’явились на світ на 36 тижні“, – йдеться в дописі.

  Одна дівчинка  народилася із вагою 1800 грам, її братик – 2030 грамів, сестричка – 2350 грамів. Щасливі батьки вже дали імена своїм первісткам: Артем, Вікторія і Соломія.

  «У своїй оселі ми облаштували для них окрему кімнату, куди придбали все необхідне», – розповідає мама Тетяна.

  Жінка про трійнят довідалась на восьмому тижні.

  «Сама вагітність проходила добре, лікарі мали застереження і попереджали, що доведеться багато лежати на підтримці, але обійшлось без цього», – тендітна Тетяна, якій малючки додали 16 кілограм ваги під час вагітності, каже, що важко було лиш останні тижні.

  До операції лікарі готувались ретельно. Коли є кесарів розтин, то на одну дитину повинна бути одна бригада. Цих трійняток приймали завкафедрою акушерства та гінекології, професор Оксана Макарчук; акушер – гінеколог Наталія Романюк; заввідділенням інтенсивної терапії новонароджених, неонатолог Ольга Садова; заввідділенням першого дитячого відділення Оксана Бойко та анестезіолог Роман Савич.

 • Операція пройшла успішно, без ускладнень, жінка вже на другу добу відвідувала діток, які перші дні знаходились під спостереженням у дитячій реанімації. Малюки там постійно плакали, але як тільки приходила мама, то вони відразу припиняли. Оскільки всі результати були задовільні, то їх перевели у палату до мами, і вони біля неї такі тихі стали, як котики: коли б лікарі і медсестрички не зайшли, дітки сплять, доглянуті і нагодовані.

  Це перша трійня цього року у нашому центрі.

  Загалом з 2018 року у нас народилося 6 трієнь і 281 двійнят. Ольга Михайлівна Садова згадує, як у перший день її приходу на посаду заввідділення народилось дві трійні і три двійні: «Тоді у нас були задіяні всі бригади. Ми тоді за добу разом з батьками пережили всю гаму емоцій, можливих при пологах».

  До теми: Аполлінарія, Натаніель та Лея: як франківці називали своїх дітей у березні

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!