Діти загиблих правоохоронців отримали безкоштовну стоматологічну допомогу

 • Завдяки співпраці поліції Івано-Франківщини та керівників стоматологічних клінік завершився проєкт «Діти героїв»

  Про це повідомляють у поліції Івано-Франківської області.

  Діти правоохоронців, які загинули на Сході України, отримали безкоштовну стоматологічну допомогу завдяки співпраці поліції Івано-Франківщини з двома стоматологами Івано-Франківська.

  Співпраця поліції з командою доктора Аль Таріфі Фаді розпочалася в 2019 році й триває досі. Впродовж двох років доктору вдалося допомогти майже 20 правоохоронцям, які повернулися із зони проведення Операції Об’єднаних Сил, а також дружинам та матерям загиблих правоохоронців. Допомагав доктору Фаді головний лікар Руслан Савчук зі своєю командою.

  Цьогоріч лікарі вирішили втілити й третій проєкт – допомогти дітям загиблих правоохоронців. Основна мета проєкту – надання безкоштовного високоякісного лікування зубів.

  Днями керівники обох клінік зустрілися з дітками і їх матерями, аби підсумувати зроблену роботу і переконатися, що пацієнти задоволені стоматологічними послугами.

 • Лікарі вкотре підкреслили, що важливо пам’ятати героїв та підтримувати їхні родини. Керівництво поліції цінує таку співпрацю з лікарями-стоматологами і висловлює слова вдячності за їх позицію.

  Читайте також: на Прикарпатті діти загиблих поліцейських отримають новорічні подарунки

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!