На Прикарпатті діти загиблих поліцейських отримають новорічні подарунки

 • Сьогодні, 30 листопада, в обласній поліції відбулася нарада Івано-Франківської обласної організації Профспілки атестованих працівників ОВС.

  На нараді підбили підсумки діяльності профспілкових осередків прикарпатської поліції за 11 місяців цього року, внесли зміни до бюджету організації, затвердили план основних заходів на перше півріччя наступного року.

  Члени обласного комітету прийняли рішення про виділення коштів для придбання новорічних подарунків для дітей працівників поліції та загиблих колег.

  Голова обласного комітету Профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ полковник міліції у відставці Володимир Бойдуник висловив вдячність керівництву ГУНП та особисто Володимиру Голубошу за увагу до роботи поліцейської профспілки, взаєморозуміння та співпрацю. Також він відзначив, що ця діяльність базується на основі колективного договору, укладеного між ГУНП та обласним комітетом відомчої профспілки.

  У свою чергу,  полковник поліції Володимир Голубош наголосив, що профспілка відіграє в житті поліцейського важливу роль. Очільник поліції подякував за допомогу як діючим працівникам, так і пенсіонерам, а також учасникам АТО і родинам загиблих правоохоронців.

  Читайте також: На Прикарпатті п’яний чиновник зі зброєю намагався втекти від поліції на автомобілі

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!