Для будинку сімейного типу у Городенці шукають батьків-вихователів

 • На Прикарпатті із 1 296 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування приблизно 90 % влаштовані у будинки сімейних форм виховання.

  Зараз шукають родину, яка б хотіла оселитися у новому помешканні у Городенці й створити такий будинок. Про це повідомила заступниця начальника обласної служби у справах дітей Віталія Попович, пише “Суспільне”.

  За словами чиновниці, сьогодні на Прикарпатті функціонує дев’ять будинків сімейного типу, у яких проживає 67 дітей. 131 дитина виховується у прийомних сім’ях. Таких в області є 78. Ще тисяча дітей перебуває під опікою у родичів або знайомих.

  Хочемо збільшити кількість дитячих будинків сімейного типу. Упродовж минулих двох років ми за державні кошти придбали помешкання для таких потреб. Ця форма сімейного влаштування дитини передбачає, що сім’я бере на виховання більше ніж п’ять дітей. І зараз ми шукаємо родину, яка би хотіла оселитися у новому, добротному будинку у Городенці і створити дитячий будинок сімейного типу“, – зазначає Віталія Попович.

  Для охочих стати батьками-вихователями потрібно звернутися до центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та служб у справах дітей за місцем проживання, зібрати пакет документів і пройти відповідне навчання.

 • До теми:  30-річна прикарпатка через шоу доводила батьківство (ВІДЕО)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!