Для готельєрів та туроператорів Прикарпаття провели тренінг-семінар

 • 20-22 липня в селі Поляниця Яремчанської міської ради управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації спільно з Асоціацією індустрії гостинності України провели тренінг-семінар «Підтримка розвитку туризму в Івано-Франківській області».

  Для участі у заході були відібрані представники органів місцевої виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, профільних неприбуткових громадських організацій, туристичні оператори і готельєри.

  Програма навчання включала презентації, інтерактивні лекції, практикуми, ситуаційні ігри, де розглядались питання стратегії командної роботи, маркетинговий аналіз клієнта, комунікації, туристичного продукту. Учасники тренінгу навчалися розробляти нові туристичні продукти і презентувати їх на імпровізованому воркшопі.

  Інтенсивний тренінг-семінар мав на меті також активізувати доцентрові рухи у напрямку формування туристичного активу Івано-Франківщини, який має стати основою для формування дієвої команди однодумців з представників влади, бізнесу та громадського сектору для ефективної взаємодії, формування і реалізації спільної регіональної туристичної політики.

  Навчання стало етапом підготовки області до воркшопу з туристичними операторами у Києві, на якому будуть представлені 5 туристичних продуктів Івано-Франківщини. Захід відбудеться 18 серпня 2017 р.

  Облдержадміністрація висловлює подяку за проведену роботу тренерам семінару-тренінгу – голові Асоціації індустрії гостинності України Олександру Лієву та доценту кафедри практичної психології НПУ імені М. П. Драгоманова Зої Гаркавенко.

  Захід відбувався у рамках реалізації проекту ЄС «Івано-Франківська область – край для туризму».

  Читайте також: Прикарпатців навчали максимально ефективно користуватись послугами ЦНАПів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!