Для рогатинського стрільця у Німеччині замовили спеціальний спортивний приціл

 • У Рогатинській спортивній школі (СДЮСШОР) для майстра спорту міжнародного класу – триразового чемпіона світу Дениса Мартиненка – придбали спеціальний приціл.

  У 2023-му рогатинець на чемпіонаті світу серед юніорів з кульової стрільби, що проходив у м. Чханвон (Республіка Корея), у складі збірної команди України виборов 3 золоті медалі і 1 бронзову у двох вправах:

  – став чемпіоном світу серед юніорів в особистому та командному заліках у вправі ГП-11А;

  – здобув “бронзу” в особистому заліку у вправі ГП-12 та став чемпіоном світу серед юніорів в командному заліку, повідомляють у міськраді.

  У 2024-му Денис Мартиненко готується до виступу на чемпіонаті Європи. Та, щоб достойно виступити на ньому, юнаку необхідне спеціальне оснащення – спортивний  приціл.

  «Такі приціли  не продають у вільному доступі, а виготовляють виключно під індивідуальне замовлення, – зауважує тренер стрільця Ярослав Коваль. – Розуміючи час та події в державі, вирішили все-таки завернутись до нашого засновника – Рогатинської міської ради. І отримали підтримку на звернення. Так, німецька фірма NICKHEL виробила для Дениса спортивний приціл, з яким виступають на змаганнях міжнародного рівня усі учасники збірної».

  До теми: Рогатинці стали призерами відкритого чемпіонату України зі стрільби

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!