Рогатинці стали призерами відкритого чемпіонату України зі стрільби

• Вихованці Рогатинської СДЮШОР представили Франківщину на відкритому чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброї.

Великим успіхом у спортивній боротьбі відзначився Денис Мартиненко, який в трьох стартах стрільби по рухомій мішені виборов золоті нагороди в особистому заліку. Михайло Дутка в особистому заліку у вправі ГП-12 (рухома мішень) здобув бронзу, повідомляє Віктор Бичинський, в.о. директора Рогатинської СДЮСШОР.

Успішно також виступила на чемпіонаті й команда Дениса Мартиненка, Михайла Дутки, Максима Новальківського. У стрільбі по рухомій мішені юнаки стали срібними призерами в командному заліку у двох вправах – ГП-11а та ГП-12 (рухома мішень).

Друга команда юнаків (Олег Заборський, Сергій Кащин, Михайло Третяк) у вправах ГП-11а і ГП-12 зайняла 5-те та 6-те командні місця.

Підготували спортсменів тренери Ярослав Коваль, Ігор Железняков та Юрій Кізима.

Вперше на змаганнях такого високого рівня взяли участь й вихованці Рогатинської СДЮСШОР – Олег Могила, Дмитро Комарницький, Роман Комарницький, Софія Тичківська та Яна Костів.

До теми: 10-річний франківець продав свої боксерські рукавиці і купив для тата два дрони