Для тероборони та біженців: франківці несуть їжу, одяг та ліки до ЦНАПУ

 • У зв’язку з підступним військовим нападом Росії на Україну в Івано-Франківську збирають теплі речі, їжу та медикаменти для потребуючих.

  Центральною точкою координації та збору речей зараз є франківський Центр надання адміністративних послуг, що на Вічевому майдані. Він працює цілодобово, і збирають тут зараз речі для бійців територіальної оборони, добровольців, а також – для біженців зі східних регіонів.

  Тут чергують працівники Муніципальної варти та ЦНАПу, а також волонтери. Вони вдячні франківцям, які приносять їжу та одяг – і таких людей чимало. Хтось приносить свої старі куртки та каремати, хтось – купує нові в магазинах.

  За словами волонтерів, зараз найбільше потрібні такі речі, як теплий одяг, каремати, медикаменти – кровоспинні засоби тощо, а також харчі. Є потреба у м’ясних консервах (запаяних, а не в скляних банках), крупах, в чаю та каві. Також можна приносити гігієнічні засоби – мило, порошок, антисептики тощо.

  Конкретні запити і потреби у різний час можуть бути різними. Тож до волонтерів у ЦНАП можна звернутися напряму за телефонами (0342) 750-119, а також (099) 157-39-11.

  Також при міській раді створили Благодійний фонд, який концентруватиме кошти на допомогу теробороні та військовим ЗСУ. Про це раніше повідомляв Руслан Марцінків, міський голова Івано-Франківська.

  Рахунок: UA273366770000026003052570586

  Код одержувача 44028580 АТ КБ “ПриватБанк”

  Читайте також: 

 • В Україні ввели воєнний стан

  Список офіційних джерел: звідки брати інформацію про війну

  Поліція просить прикарпатців повідомляти про підозрілих людей на вулицях

  Мешканців сіл Чукалівка, Опришівці та Крихівці просять знайти тимчасовий прихисток в інших районах міста

  “Бліцкриг” не вдався: російські загарбники зазнали відчутних втрат

  В Івано-Франківській громаді оголосять комендантську годину

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!