До “тисячі Зеленського” додадуть ще 500 гривень, а пенсіонерам дозволять сплатити комуналку

 • Протягом лютого розширять програму “єПідтримка” для літніх людей: вони матимуть можливість сплатити за комунальні послуги “ковідною” тисячею.

  Про це повідомив президент Володимир Зеленський, пише “Галицький кореспондент” із посиланням на “ТСН“.

  “Ширшою і більшою стає наша програма “єПідтримка”. В її межах від сьогодні (24 січня – Ред.) одну тисячу гривень від держави люди старше 60 років зможуть витрачати на купівлю ліків. Крім цього, протягом місяця ми додатково розширимо програму для літніх людей: вони матимуть можливість використання цих коштів на сплату комунальних послуг”, – каже президент.

  Крім того, програма буде розповсюджена на українців віком 14-18 років.

  “Крім базових цілей на спорт, музеї, кіно, театри, подорожі, вони зможуть витрачати гроші й у сфері освіти – на освітні курси, освітні послуги, освітні програми тощо”, – повідомив очільник держави.

  Також президент наголосив на бустерній дозі вакцини від коронавірусу, яка стала “єдиним стандартом для всіх розвинених країн”.

 • “Бустерізація – це бустерна зона, третя доза. У межах програми “єПідтримка” буде додано плюс ще 500 гривень для тих громадян України, які отримають третю бустерну дозу щеплення”, – наголосив Зеленський.

  До теми: офіційно: Івано-Франківщина перейшла у «червону» зону карантину

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!