Офіційно: Івано-Франківщина перейшла у «червону» зону карантину

 • Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення про встановлення в Івано-Франківській області червоного рівня епідемічної небезпеки з 24 січня.

  Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов.

  «Державна комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 24 січня 2022 року червоний рівень епідемічної небезпеки на території Івано-Франківської області», – розповів Немчінов.

  Раніше, 19 січня міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що Івано-Франківська область першою в Україні наблизилася до червоного рівня епіднебезепки. Зокрема, на Прикарпатті 19 січня зафіксували найбільшу за час пандемії добову кількість випадків коронавірусу – 1575.

  Відтак Міністерство охорони здоров’я 20 січня направило подання про розгляд Державною комісією ТЕБ та НС питання щодо запровадження червоної зони карантину в Івано-Франківській області.

  Тепер в Івано-Франківській області діятиме низка карантинних обмежень. Зокрема, забороняється робота:

  • закладів харчування, крім адресної доставки та замовлень навинос;
  • торгових центрів, кінотеатрів та інших розважальних закладів;
  • закладів освіти (крім дитячих садків та початкових шкіл);
  • непродовольчих ринків, спортзалів, басейнів та фітне-сцентрів;
  • закладів культури, крім історико-культурних заповідників.

  Також червона зона передбачає заборону проведення масових заходів, за винятком спортивних змагань. Однак їх можна проводити лише без глядачів.

  Вищезазначені заборони на роботу тих чи інших закладів не є актуальними, якщо 100% працівників та відвідувачів матимуть сертифікат про повний курс вакцинації (тобто про отримання 2 доз вакцини), сертифікат про одужання від коронавірусу чи негативний експрес-тест на антиген, який дійсний 72 години.

  Читайте також: На Прикарпатті виявили 1765 випадків COVID-19, в Україні – 12 915

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!