Дороги Прикарпаття підготували до зими

 • В останні дні осені синоптики прогнозують складні погодні умови на Прикарпатті, зокрема, у високогір’ї. Очікуються опади у вигляді дощу і мокрого снігу, нічні морози та ожеледиця.

  Це та необхідність визначення організаційних заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям у зимовий період 2020-2021 років, зокрема на автодорогах області, та реагування на них при можливому виникненні зумовили проведення позачергового засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням т.в.о. голови ОДА Марії Савки.

  Під час засідання Марія Савка наголосила, що дорожні служби, органи управління і регіональні служби цивільного захисту уже повинні бути готові до ускладнення погодних умов, щоб оперативно реагувати на будь-які надзвичайні ситуації. Особливу увагу посадовиця приділила підготовці до зими доріг державного та місцевого значення.

  Щодо автомобільних доріг державного значення, протяжність яких по області становить 1017,6 км, то заступник начальника з експлуатаційного утримання доріг Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Михайло Новосільський зауважив, що підготовка до осінньо-зимового сезону на таких автошляхах почалася ще у травні цього року.

  На сьогодні спільно з Національною поліцією провели обстеження доріг і підрядних організацій на предмет підготовки техніки та наявності протиожеледних матеріалів. В області утворили дев’ять експлуатаційних дільниць, які забезпечені усім необхідним та на яких організують цілодобове чергування працівників. Заготовили  4000 т солі та 9000 т піску для підсипки доріг і 275 т холодної асфальто-бетонної суміші для ямкового ремонту доріг у зимовий період.

 • Директор державного підприємства «Дороги Прикарпаття» Андрій Сазонов повідомив, що обслуговування автодоріг місцевого значення здійснюватимуть супідрядні організації, які забезпечені спеціалізованою технікою. Наразі триває доставка підсипних сумішей у райони. Мережа доріг місцевого значення області становить 3117 км.

  Читайте також: На Прикарпатті за рік обіцяють відремонтувати всі дороги державного значення

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!