На Прикарпатті за рік обіцяють відремонтувати всі дороги державного значення

 • Сьогодні, 23 листопада, відбулась онлайн-нарада т.в.о. голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Марії Савки.

  Одним із питань порядку денного стала ситуація із ремонтом доріг Прикарпаття – як державного, так і місцевого значення. Василь Буджак, начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області, доповів про стан справ на державних дорогах.

  “За останній рік вдалося зробити справді дуже багато. Зараз люди бачать – дорожники працюють, автошляхи ремонтуються. І це попри те, що коронавірус зачепив, звісно, і нашу сферу – люди хворіли, були і летальні випадки. Втім вдалося відремонтувати майже втричі більше доріг, ніж того року”, – сказав Василь Буджак.

  За його словами, якщо такі темпи збережуться і наступного року, то у 2021 році всі державні дороги Прикарпаття вдасться відремонтувати.

  “Ми плануємо завершити всі поточні ремонти. Звісно, це не означає, що САД перестане працювати – маємо плани на покращення існуючих доріг, добудову додаткових смуг, переведення шляхів із другої категорії у першу”, – додав Буджак.

  Читайте також: У селі Гончарівка біля Тлумача ремонтують об’їзну дорогу

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!