Доведеться зачекати: туалети в парку Шевченка запрацюють навесні

 • 12 лютого в мережі з’явилася інформація про те, що в Івано-Франківську не працюють громадські вбиральні у парку імені Т. Шевченка. Найближчий туалет знаходиться в ресторані, що на вулиці Чорновола (парк імені Шевченка), але вхід туди вартує 10 гривень. Люди цікавляться, чи покращиться ситуація найближчим часом.

  «Галицький кореспондент» вирішив дізнатися в директора КП «Центр розвитку міста та рекреації» Руслани Василюк, чому так відбувається.

  «Туалети в парку Шевченка завжди були сезонними. Тобто, там немає місцевого опалення, і взимку вони не можуть функціонувати, бо замерзають мережі», – розповідає очільниця.

  За її словами, навесні вбивальні будуть працювати у звичному режимі, але вже зараз пробують вирішити проблему з опаленням туалетів наступної зими.

  «Ми не можемо вирішити всі питання одразу, але над цією проблемою ми працюємо», – каже директор КП «Центр розвитку міста та рекреації» та додає, що в майбутньому вони планують зробити опалення у вбиральні, яка знаходиться біля стадіону.

 • Нагадаємо, в Івано-Франківську з’явиться ще одна модульна вбиральня.

  Руслана Бабінська

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!