“Думала, що COVID”: у Міки Ньютон, яка поборола рак, виявили нову хворобу

 • Співачка Міка Ньютон, котрій вдалося побороти рак, стикнулася з новим випробуванням, яке підготувала для неї доля. В 35-річної зірки виявили астму, повідомляє “ТаблоID”.

  “Як багато разів ви роздивлялися чийсь профіль і думали, яке бездоганне в неї/нього життя, яке прекрасне, а я настільки відстаю…??? У мене в самої бувають такі почуття… Але ми ніколи не зможемо дізнатися, через що людина проходить у цей момент. Бо ми вибираємо, що постити і про що тут говорити. Навіть я, мабуть, ділюся з вами лише 10% своїх життєвих труднощів”, — зізналася артистка.

  Як пояснила Ньютон, вона чинить так тому, що хоче надихати своїх підписників. Але відчуває, що їм варто дізнатися й про “інший бік її подорожі”.

  “Отже, цього тижня я нездужала та звернулася до невідкладної допомоги, бо думала, що це COVID. Надзвичайно схожі симптоми, але виявилося, що це напад астми… Тож тепер я на кілька днів у ліжку, без енергії, зі втраченим голосом, приймаю ліки та намагаюся почуватися краще в той час, коли пощу цей знімок у гламурній сукні, зроблений тиждень тому”, — поділилася співачка.

  “Таким чином, не все, що ви бачите в Instagram, є точною реальністю, і я щосили старатимуся показувати вам не лише позитивні частини мого життя, але й труднощі”, — підсумувала Міка.

 • Нагадаємо, що Міка Ньютон поділилася фото з лікарняного ліжка та розповіла про боротьбу з раком

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!