Два місяці дистанційно: як коломийські школярі вчаться онлайн (відео)

Через карантин коломийські школярі працюють з вчителями онлайн майже два місяці.

Дехто організовує з учнями відеоконференції, дехто перевіряє виконання домашніх завдань, а хтось лише присилає список тем, які школярі мають опанувати самостійно.

“Перші уроки були емоційними і дуже цікавими. Наші діти – це покоління Z, вони зовсім інші. Інтерактивні технології і нові елементи навчання – ми зараз на їхній території”, – розповідає вчителька географії Тетяна Гуцуляк.

Втім, для Коломийського природничо-математичного ліцею дистанційне навчання не стало новинкою. Вчителі освоїли досвід Фінляндії і впровадили тут схожу методику ще у 2018 році. За словами директорки закладу Ганни Пасічної, з 950 учнів майже всі зараз навчаються в режимі онлайн.

Як проводять онлайн-уроки для школярів коломийські педагоги та чи готова була місцева освіта до такого виклику, дивіться у сюжеті “НТК”.

Коронавірус прискорив діджиталізацію у школах. До цього були готові не всі заклади, проте в умовах карантину вони потроху пристосовуються до дистанційного навчання. Вчителі зараз дають школярам завдання за допомогою таких сервісів, як Viber і Youtube. Діти вчаться у нових умовах.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!