Два села просять приєднати їх до Івано-Франківської ОТГ

 • Сьогодні, 18 грудня, в Івано-Франківську відбувається засідання сесії міської ради.

  На порядку денному в депутатів – понад 80 питань. Проте спершу депутати надали слово жителям міста та гостям сесії. Голова села Тисменичани Серій Маланюк попросив включити їхнє село до перспективного плану Івано-Франківської ОТГ.

  «Ми, громада села, просимо вас напередодні свята Святого Миколая прийняти рішення про те, щоб включити нашу громаду до перспективного плану Івано-Франківської ОТГ. Наші люди здебільшого працюють у Франківську. Ми зробили схід села, де проголосували за приєдання до міста. На сесії села також прийняли рішення про бажання приєднатися», – сказав Маланюк.

  Він наголосив, що Франківськ – справді європейське місто і вони покладають великі перспективи на розвиток громади.

  Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків зазначив, що це питання внесуть у порядок денний сесії міськради. Проте треба змінювати перспективний план, тобто треба ще звертатися до ОДА та депутатів обласної ради.

  Втім, Марцінків сподівається, що їх почують, адже громади хочуть приєднатися добровільно. Секретар села Радча Ярослава Янчук додала, що громада їхнього села попросила повторно звернутися до депутатів міськради щодо приєднання їх до міста.

  «По перспективному плану ми б мали бути у Лисецькій ОТГ, але 80% жителів хочуть до Івано-Франківської ОТГ. Тому ми просимо проголосувати за приєднання нашого села і звернутися до ОДА щодо зміни перспективного плану», – сказала Ярослава Янчук.

  Руслан Марцінків на ці слова відповів, що це політичні питання, але попросив включити їх у порядок денний і проголосувати.

  Згодом депутати Івано-Франківської міської ради таки проголосували за те, що вони не проти приєднання Тисменичан та Радчі. Це рішення підтримали 28 депутатів.

  Нагадаємо, Марцінків хоче, щоб у жовтні святкували день створення Івано-Франківської ОТГ

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!