“Фабрика”, “Делікація”, “Грот”: стало відомо, яким франківським закладам дозволили відкрити літні майданчики

Сьогодні, 8 травня, в Івано-Франківську відбулося позачергове засідання виконавчого комітету. 

Під час нього розглянули питання про погодження на розміщення та облаштування торгових майданчиків. 

“Є постанова Кабінету міністрів, яка дозволяє роботу літніх майданчиків просто неба. Є звернення підприємців з 12 травня з дотриманням усіх санітарних норм дати дозвіл їм на роботу. Відповідно вони сплачуватимуть податки до міського бюджету”, – пояснив Руслан Марцінків.  

Так, дозвіл на роботу літніх майданчиків мають такі заклади: ресторан “Фабрика” на вулиці Вірменській, ресторан “Діді Гулі” на вулиці Грюнвальдській, кав’ярня “Профітроль” на вулиці Мазепи, бар “Шкварок” на вулиці Грушевського, ресторан “Корасіні” у Фортечному провулку, ресторан “Франко” на вулиці Галицька, кав’ярня “Ростерія кави” на вулиці Крушельницької, кав’ярня “Говорить Івано-Франківськ” на площі Ринок, кондитерська “Делікація” на вулиці Незалежності, ресторан “Фамілія” на вулиці Незалежності, ресторан “Урбан 100” на вулиці Грушевського, кав’ярня “Цукерня” на вулиці Незалежності, піцерія “Пеперончіно” на вулиці Незалежності, бар “Грот” на вулиці Бачинського, “КосмоПіца” на вулиці Незалежності, кав’ярня “Дім кави” на вулиці Грушевського, “Делікатес” на вулиці Тринітарська, бар “Пінта паб” на вулиці Незалежності, кав’ярня “Львівський круасан” на вулиці Шашкевича, ресторан “Франс.юа” на вулиці Галицька, ресторан “Червона рута” на вулиці Тарнавській, ресторан “Хлібосольний” на вулиці Чорновола, ресторація “Прянощі” на вулиці Незалежності та “Майстерня карамелі”.

Однак відмовили у відкритті пабу “Легенда” на вулиці Незалежності. Крім того, мер дав доручення, щоб перевірили, чи немає там порушення благоустрою.

Надання послуг громадського харчування можливе за умови забезпечення дотримання відстані не менше, ніж півтора метра між місяцями для сидінь та розміщення не більше двох клієнтів за одним столом, без врахування дітей віком до 14 років. 

Нагадаємо, уряд продовжив карантин до 22 травня, але з 11 травня в країні почнуться перші послаблення обмежень. Вже з 12 травня у Франківську відбуватимуться спецперевезення. 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!