“FAIR FAIR”: У Франківську організували масштабний крафтовий ярмарок (фото)

 • В Івано-Франківську сьогодні, другого жовтня, розпочався другий справедливий ярмарок “FAIR FAIR”.

  Він проходить у Відкритому цеху “Парасолька” на “Промприлад.Реновація”, інформує “Галицький кореспондент“.

  Відвідувачі ярмарку можуть придбати крафтову продукцію від місцевих виробників та майстрів і побувати на різних майстер-класах.

  “Це ярмарок франківських виробників, а також виробників, які екологічно ставляться до середовища та підтримують соціальні групи населення. Це ярмарок, де франківці можуть купляти подарунки і підтримати економіку Івано-Франківська”, – ділиться організаторка ярмарку Анна Пашинська.

  На цей ярмарок з’їхалися виробники з багатьох регіонів. Цього року до події долучилися близько 50 крафтових виробників. Це майстри деревообробки, кераміки, шкіряних виробів, парфум, випічки, солодощів та екопродуктів.

  “Найбільше хочеться, щоб франківці повірили, що вони також можуть будь-що робити. Хочемо пропагувати те, що кожен може бути як маленьким, так і великим підприємцем. Заохочуємо, щоб люди втілювали свої мрії і підтримували Франківськ і франківського виробника”, – говорить організаторка.

  Також тут працює барахолка зі старими речами, проходять майстер-класи з кераміки, перероблення пластику, токарства, шовкотрафарету, екскурсії майстернями Парасольки.

 • Є окрема зона з масажем і тату.

  Ярмарок триватиме до 22:00 і завершиться вечіркою та концертом гурту Zapaska.

  Читайте також: У центрі Івано-Франківська щосуботи працюватиме фермерський ярмарок

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!