У центрі Івано-Франківська щосуботи працюватиме фермерський ярмарок

 • В Івано-Франківську щосуботи працюватиме ярмарок локальних фермерських та крафтових продуктів. Офіційне відкриття відбудеться 21 серпня на вулиці Вітовського.

  Свою участь уже підтвердили виробники сиру, крафтового пива та пекарі. Також можна буде придбати фермерські ягоди, мед та інші продукти від місцевих виробників, інформує ZAXID.NET.

  Як розповіла співорганізаторка ярмарку Наталія Перцович, започаткувати «Франківський крафтовий ярмарок» її надихнув приклад Львова, де щосуботи в центрі міста продають фермерську продукцію.

  «На ярмарок ми запросили виробників, які виготовляють невеликі партії. Хочемо їм показати, що можна розвивати бізнес вдома, а не виїжджати за кордон. Також хочемо, щоб ярмарок був стимулом повернутися до автентичних рецептів», – каже Наталія Перцович.

  Ще однією ідеєю ярмарку є жива комунікація між виробниками та споживачами. Люди напряму зможуть дізнатися як і з чого виробляється та, чи інша продукція, в яких умовах вирощуються рослини, які ми споживаємо. Також це буде нагода для виробників знайти партнерів для подальшої співпраці.

 • Читайте також: У Франківську хочуть провести Фестиваль квітів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!