Фінал “Євробачення-2024”: де дивитися і як голосувати

 • Фінал конкурсу пройде 11 травня.

  Ще 5 — це країни “великої пʼятірки” — Іспанія, Франція, Італія, Велика Британія та Німеччина, а також господарка конкурсу — Швеція.

  Фінал “Євробачення-2024” розпочнеться о 22:00 за київським часом в суботу, 11 травня. Подія відбувається у Мальме, Швеція.

  Де дивитися наживо

  Ексклюзивним транслятором пісенного конкурсу “Євробачення” в Україні є “Суспільне Мовлення”:

  Також на Youtube-каналі “Євробачення Україна” фінал коментуватимуть незмінний голос конкурсу в Україні Тімур Мірошниченко та стендап-комік Василь Байдак.

  За пів години до показу фіналу, о 21:30, на телеканалі Суспільне Культура розпочнеться трансляція програми “Передшоу. Пісенний конкурс Євробачення-2024”.

  Гостями третього випуску стануть:

  • Іван Клименко — музичний продюсер та автор хітів Teresa & Maria і Stefania;
  • Оксана Скибінська — голова делегації України на “Євробаченні”;
  • Віталій Дроздов — музичний експерт, член журі нацвідбору на “Євробачення-2020”.

  Хто виступатиме у фіналі конкурсу

  Українські виконавці alyona alyona & Jerry Heil з піснею Teresa & Maria виступлять у першій половині грандфіналу під номером 2.

  євробачення де і коли дивитися як голосувати
  Порядок виступів у фіналі “Євробачення-2024”. EBU
   

  Як проголосувати за улюбленців

  У грандфіналі “Євробачення-2024” проголосувати можуть громадяни з усіх країн — учасниць цьогорічного конкурсу. Глядачі можуть віддати свої голоси за допомогою застосунків для iOS, Android або Windows, телефоном та/або через SMS. Відповідні номери мають оголосити під час трансляції.

  Кожен зможе проголосувати до 20 разів, але обрати пісню своєї країни не можна.

  Голосування у фіналі почнеться безпосередньо перед початком конкурсних виступів і триватиме протягом усього шоу, а також ще 40 хвилин після завершення. Тож проголосувати за своїх фаворитів можна одразу після їхнього виступу (або навіть під час).

  Голоси глядачів становлять 50 відсотків від загальної оцінки, а іншу половину визначає професійне журі в кожній країні-учасниці. Співачка Джамала буде оголошувати бали журі від України.

  Проголосувати також можуть країни, які не беруть участі в конкурсі. Це можна зробити через спеціальний сайт. Голосування для таких глядачів завершиться на початку прямого ефіру. Їхні голоси будуть конвертовані в бали з такою ж вагою, як і в однієї країни-учасниці.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!