“Вони переможуть”: відомий британський співак прокоментував участь alyona alyona та Jerry Heil на “Євробаченні”

 • Згідно з прогнозами букмекерів, станом на 6 травня найбільші шанси на перемогу в Хорватії — Baby Lasagna з піснею Rim Tim Tagi Dim — 26 %.

  Учасник “Євробачення-2024” від Великої Британії Оллі Александер вважає, що alyona alyona та Jerry Heil переможуть у цьогорічному конкурсі. Про це він сказав у коментарі Анні Тульєвій під час бірюзового хіднику, передає Суспільне Культура.

  “Люблю цих дівчат (alyona alyona та Jerry Heil — Ред.), я вважаю, що вони переможуть у шоу. Це така гарна пісня, і постанова шоу дуже хороша”.

  Він також сказав, що почуває себе добре, але перевантаженим, адже “одночасно відбувається дуже багато речей. Це чудово та захопливо”.

  На запитання про те, чому відомий артист та актор вирішив взяти участь у “Євробаченні”, він відповів:

  “Я не відчуваю гонки. Немає більше у світі нічого схожого на «Євробачення», коли настільки багато людей слухає твою музику і це відбувається наживо. Це дуже викриває та виставляє на показ. Але я люблю бути частиною цього. Так приємно зустріти усіх учасників і брати участь у цьому шаленому шоу”, — сказав він.

  Згідно з прогнозами букмекерів, станом на 6 травня найбільші шанси на перемогу в Хорватії — Baby Lasagna з піснею Rim Tim Tagi Dim — 26 %.

 • На другій позиції Швейцарія — Nemo з треком The Code. Його шанси на перемогу дорівнюють 17 %.

  А далі йдуть представниці України — alyona alyona та Jerry Heil. Їхні шанси на перемогу з піснею Teresa & Maria оцінюють у 13 %.

  Читайте також: alyona alyona та Jerry Heil випустили соціальне відео на пісню Teresa & Maria, присвячене українським жінкам

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!