Франківець “доповнив” регламент роботи депутатів області з мораллю в кінці

 • Житель міста, створив свій список доповнень до регламенту роботи депутата, на основі українських національних традицій.

  Франківець Михайло Джогола відреагував на інформацію про те, що в одному із районів області депутатів районної ради зобов’язали з’являтися на пленарне засідання у вишитій сорочці. Він розмістив на свої сторінці у Facebook допис із доповненнями до регламенту роботи депутатів, використавши для цього народні обряди та традиції.

  Десь тиждень тому бачив новину про те, що депутати Верховинської районної ради прийняли доповнення до регламенту – «Депутат бере участь у роботі пленарних засідань ради, одягнений у вишиту сорочку», тобто обов’язковий дрес-код для участі у пленарному засіданні – вишита сорочка.
  Я маю ше кілька доповнень:
  1. Якшо сесія районної ради попадає на період з 6 по 21 січня, то її повинні відкривати заспівуванням колядки. Вибір колядки здійснюється шляхом голосування, починає заспівувати голова районної ради. Вінчує секретар.
  2. Якшо сесія районної ради припадає на 14 січня – засіває наймолодший депутат районної ради.
  3. Якшо сесія припадає на період Великодніх свят – жінки-депутати районної ради зобов’язані відкрити засідання ради заспівуванням веснянок і водінням хороводів навколо приміцення районної ради (таким чином буде збережено принцип гендерної рівності).
  4. В період Зелених свят в обов’язковому порядку слід замаїти вхід до зали засідання районної ради. Відповідального за процес маїння призначає комісія з питань регламенту і депутатської етики.
  5. В ніч на Івана-Купала жінки-депутати зобов’язані запускати в річку вінки з проектами бюджетів на наступний рік, а голова районної ради повинен їх ловити. Від якого депутата він зловить вінок – та фракція, до якої він належить і формує бюджет.
  6. В літній період з депутатів районної ради повинен бути сформована робоча група, яка організує косовицю для голови районної ради, його заступника і секретаря (якшо така необхідна).
  7. В ніч на Андрія жінки-депутати повинні прийти на засідання спеціальної робочої комісії, яка шляхом гадання вибере пріорітетні програми для фінансування районною радою на наступний рік.
  В цей час, робоча група чоловічого складу районної ради повинна викрасти мандати жінок-депутатів і заховати їх. Та жінка, яка знайде свій мандат першою – отримає надбавку до депутатського фонду на наступний рік., – йдеться в дописі.

  Попри це, франківець не оминув і моральну сторону, та підсумував все вище сказане декількома рядками із роз’ясненням.

  “Коротше, народ, мораль такова: дійте відповідально і прагматично, будьте чесними і відкритими, втілюйте реформи і розвивайте регіон. При цьому можете хоть в простині завертатись, головне – шоб був результат”, – резюмував Михайло Джогола.

 • Нагадаємо, що франківці просять владу побудувати крематорій і навести лад у газканторі

  123

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!