Франківець готовий подарувати багатокімнатну квартиру для п’ятьох сиріт з Донеччини (ВІДЕО)

 • В’ячеслав Ялов у свої 18 років бачив загибель мами і став опікуном чотирьох братів і сестер. Мама загинула від російського снаряда, а будинок був повністю зруйнований. Діти встигли втекти з рідного Верхньоторецького Донецької області ще до окупації селища російськими військами.

  Сьогодні В’ячеслав із молодшими братами і сестрами проживають у Дрогобичі Львівської області, де сім’ї виділили дві кімнати в гуртожитку, пише “Радіо Свобода”. Туди вони приїхали лише в одязі, який на них був, і з документами.

  Волонтери допомогли з меблями, В’ячеслав самотужки відремонтував пральну машину.

  Одночасно В’ячеславу доводиться підробляти, готуватися до вступу на медичний факультет та піклуватися про своїх братів та сестер. Мріє про власне житло.

  Хлопець емоційно і з усмішкою розповідає про нове життя, про своїх братів і сестер, які, каже, його слухають і допомагають – а це Данило, якому 16 років, Ніколь ‒ 11, Тимуру ‒ 10, Олівії ‒ 8. Називає їх у розмові «мої діти».

  В’ячеслав навчається у Бахмутському фаховому коледжі на фельдшера. Мріє стати лікарем-реабілітологом. Бо впевнений: якщо буде хорошим лікарем, то буде добре у майбутньому. Він сам готує їжу для братів і сестер. І вже по-галицьки каже – «зупа».

  Побачивши сюжет про нього, сотні людей почали пропонувати свою допомогу: і з України, і навіть з-за кордону. А житель Івано-Франківська готовий подарувати родині В’ячеслава п’ятикімнатну квартиру, як йдеться у сюжеті “Настоящее Время”. Житло – в мікрорайоні Пасічна, з індивідуальним опаленням, меблями.

  “Ми побачили ситуацію, розчулилися, і від сім’ї своєї захотіли подарувати цю квартиру. Там свого часу жили п’ятеро дітей, але всі повиростали. Квартира повністю придатна для життя. Колись нам Бог поміг, тепер ми хочемо людям помогти», – пояснив благодійник.

  Найменша Олівія вже придумала якою буде її кімната: рожеве крісло з рожевим столиком, рожеві шпалери з метеликами, а ще шафа з красивими сукнями.

  Читайте також: В Україні скерували до суду першу справу про зґвалтування під час війни

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!