Франківка потрапила у лікарню з отруєнням після вечері у популярному ресторані міста

 • Після відвідування популярного ресторану в Івано-Франківську відвідувачка потрапила у лікарню із отруєнням.

  Про це Natalya Burdenkova повідомила у соцмережі: 

  “Друзі, хочу поділитись з вами вчорашніми подіями, можливо моя гірка історія нікого не покарає, але все ж мені дуже хочеться донести до вас свій прикрий випадок. Отже,вчора, 16.05.18 після робочого дня, я з чоловіком пішла на вечерю у всім відому піцерію Віва Італія, що знаходиться на вулиці Вовчинецькій, замовили два супчика і по піці, так як що він,що я після роботи, були досить голодні. Коли принесли піцу, то мені її смак досить не сподобався, він грубо кажучи віддавав кислятиною, і чомусь піца була досить жирна, я не змогла доїсти навіть шматок, але все ж відчуття голоду було сильніше,і я ще один шматочок на силу доїла. Не проходить і 20-ти хвилин, як мене різко починає спазмувати шлунок по дорозі додому. Основні симптоми це шалені спазми, нудота, розлад кишечника, підвищення температури тіла, і що найголовніше, ці всі симптоми не знімались ні ін’єкціями, ні таблетками”,йдеться у дописі.

  Відвідувачка закладу потрапила до лікарні із симптомами отруєння, вже зранку проходила лікування на стаціонарі.

  “Галицькому Кореспонденту” адміністратор ресторану-піцерії Ольга сказала, що до них жодних звернень щодо отруєнь вчора та сьогодні не поступало і вона не може сказати, у чому справа, адже заклад має велику кількість замовлень, тому продукти завжди свіжі:

  “Мені нічого не відомо про цей випадок. Чесно кажучи, не можу сказати, чим можна було отруїтися, продукти у нас завжди свіжі, не буває такого, щоб стояли кілька днів, бо є велика кількість замовлень. Ніхто не звертався із проблемами вчора чи сьогодні”, – зазначила Ольга.

 • У коментарях думки також розділилися: деякі люди стверджують, що заклад здав позиції, а інші  навпаки, задоволені обслуговуванням відомої у місті піцерії.

  Нагадаємо, взимку один із ресторанів Івано-Франківська закривали через масове отруєння

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!