Франківськ готовий виділити гроші на поховання жінки, що померла в інфекційній лікарні

Сьогодні, 19 березня, в Івано-Франківську відбулось засідання виконавчого комітету.

Під час нього міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків сказав, що місто готове виділити кошти на похорон жінці, яка померла у лікарні.

Начальник департаменту соціальної політики Василь Семанюк розповів “Галицькому кореспонденту”, що поки невідомо, яку суму готове виділити місто.

Це виключно ініціатива міста. Поки про суму сказати не можу, адже тільки сьогодні Руслан Марцінків подав таку пропозицію. Ми шукатимемо родичів загиблої, буде розмова з ними, після цього і вирішимо яка буде сума“, – каже Семанюк.

Додав, що якщо будуть випадки коли хтось помре від коронавірусу в Івано-Франківську місто також старатиметься допомагати сім’ям.

Нагадаємо, що вчора, 18 березня, в Івано-Франківську відбулася онлайн-нарада т.в.о. голови облдержадміністрації Віталія Федоріва з приводу ситуації з коронавірусом.  Там він і згадав про ситуацію з жінкою, яка померла в інфекційній лікарні. В неї спочатку була просто висока температура і сухий кашель, але потім самопочуття погіршилося.

Вона відмовилася від госпіталізації 15 березня. Наступного дня їй стало гірше, почалася задуха. Жінку забрали в лікарню, її підключили до апарату ШВЛ, але життя врятувати вже не змогли – вона померла. Їй діагностували грип “А” та ішемічну хворобу серця, а також були ускладнення в вигляді пневмонії. Питання щодо того, чи був у неї коронавірус – в роботі. Наразі немає підтверджень, що вона померла від коронавірусу. Точна інформація буде сьогодні”, – сказав т.в.о. голови ОДА.

Також, в Україні виявили два нових випадки захворювання на коронавірус.

З 17 березня в Івано-Франківську вирішили закрити всі кафе, ресторани і торгові центри.

Тим часом Верховна Рада України ухвалила закон для запобігання коронавірусу, зокрема встановила штрафи та покарання за порушення карантину.

Варто зауважити, що в Івано-Франківську весь громадський транспорт зупинився. Відповідне рішення прийняла міська влада, щоб зменшити ризик поширення коронавірусу в місті.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!