До Франківська доставили перший великогабаритний автобус із Луцька

 • Сьогодні, 16 квітня, на комунальному підприємстві “Електроавтотранс” ІФ оглянули перший з шести автобусів, який днями приїхав з Луцька.

  Решта п’ять будуть доставлені до кінця квітня, повідомляє на своїй сторінці у соціальній мережі мер Івано-Франківська Руслан Марцінків.

  «Ще 12 таких автобусів надійдуть на КП до 31 серпня, останні 12 – до 20 грудня цього року. У такий спосіб до кінця 2018 будемо мати 30 нових низькопідлогових, зручних комунальних автобусів», – пише міський голова.

  Автобус має 30 сидінь і вміщує 76 пасажирів – разом зі стоячими місцями. Марцінків додає, що гарантія на транспорт – 2 роки або 100 тис. км пробігу. Що головне – він повністю облаштований для маломобільних груп. Це не тільки люди з інвалідністю, але й мами з візочками, літні люди тощо.

  «Першими шістьма автобусами плануємо закрити 27-й маршрут, з яким зараз є великі проблеми. Так, маємо на меті зробити його першим комунальним маршрутом міста, щоб відчути переваги саме муніципального перевізника. У перспективі хочемо також охопити напрямок Крихівців та Опришівців.

  Кермувати новим автобусом спробував особисто. Що важливо – рушив відразу, без зайвих труднощів. Коробка-автомат таки має свої переваги», – пише мер.

 • Нагадаємо, що за право відправити до Франківська нові автобуси хотіли змагатися чотири учасника, проте аукціону допустили тільки компанії “Богдан” і “Мазтранссервіс”. 

  Світлина від Руслан Марцінків.

  Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!