За право продати Івано-Франківську 24 автобуси змагаються дві компанії

Сьогодні, 10 квітня, на оперативній нараді у міського голови Івано-Франківська обговорили закупівлю нового комунального транспорту для КП “Електроавтотранс”.

Начальник “ЕАТ” Віталій Голутяк повідомив, як проходить закупівля нового комунального транспорту – автобусів та тролейбусів.

“Йде тендер на тролейбуси. Оголошено закупівлю на 24 автобуси. Отримано пропозиції від 4 учасників, до аукціону допущено компанії “Богдан” і “Мазтранссервіс”. Аукціон відбудеться 12 квітня, післязавтра. Дванадцять перших автобусів будуть у серпні, ще 12 – у грудні. У нас на списку зараз 50 водіїв автобусів, які готові працювати”, – сказав Віталій Голутяк.

Втім, він додав, що на комунальному підприємстві умови праці інші, ніж у приватників, тому, ймовірно, не всі з цих 50 водіїв залишаться працювати.

“Ми ставимо на всі автобуси системи GPS та контроль палива. Це не так, як звикли працювати деякі водії-приватники”, – додав Голутяк.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків додав, що місто вкладає значні кошти у громадський транспорт, але це не та галузь, результати в якій видно одразу.

Нагадаємо, що в Івано-Франківську зросла вартість проїзду в маршрутках.  Зокрема, тепер у період доби з 06.00 до 20.00 – 5 грн, а в період з 20.00 до 23.00 – 6. 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!