Франківська кав’ярня пропагує соціальну мережу “Вконтакті”

 • 16 травня 2017 року Президент України Петро Порошенко прийняв рішення про введення санкцій щодо низки російських соцмереж, інтернет-компаній та телеканалів. Серед них соціальна мережа «Вконтакті», яка до того часу була однією з найпопулярніших на території України.

  Закон набув чинності 1 червня того ж року. Проте деякі компанії, схоже, вважають, що це рішення їх не стосується. Так, наприклад, на упаковках продукції кав`ярні Street Coffee все ще красується реклама їхньої групи «Вконтакті».

  «Галицький кореспондент» вирішив поцікавитися, чому відомий у місті заклад все ще пропагує заборонену соцмережу. Адміністрація закладу пояснює, що упаковки із рекламою були випущені, коли закон ще не набув чинності.

  «Протягом двох місяців дизайн повністю оновлять, а рекламу усунуть», – запевнила адміністраторка закладу. Проте своє ім`я з невідомих причин жінка називати не захотіла.

  До речі, група Street Coffee  в соцмережі «Вконтакті» більше не працює. Останній запис був зроблений ще 3 червня 2017 року.

  Читайте також: Всі у Фейсбук: мер Франківська доручив усім комунальним підприємствам створити сторінки у соцмережі 

  Руслана Бабінська

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!