Франківська “Муніципальна варта” допомагає невиліковно хворим

 • Хлопці із “Муніципальної варти” Івано-Франківська надалі продовжують навідуватися у обласну лікарню для надання допомоги невиліковно хворим. Добровольці виконують нелегку, як психологічно так і фізично роботу.

  “Вартові” не залишають у біді невиліковно хворих із обласного хоспісу, де надають допомогу невиліковно хворим людям, розповідають на сторінці “Муніципальної варти”.

  “Дивимося на людей, які колись принесли багато користі у суспільстві, – розповідає головний інспектор “Муніципальної варти” Михайло Попадюк. – Ось лежить командир вертолітної ескадрильї. Ось чоловік, який колись був досвідченим будівельником. Але тепер вони безпомічні і потребують нашої допомоги. Ми приходимо, допомагаємо їм хоч трохи порухатися, прийняти ванну і інші гігієнічні процедури. Це нелегко, але цим людям у сто разів важче”. 

  Працівники “Муніципальної варти” Івано Франківська у позаробочий час періодично навідуються у Обласну лікарню допомоги невиліковно хворим Івано-Франківська. Допомагають пацієнтам помитися, рухатися та робити інші речі, які для нас здаються банальними.

  Також, “вартові” збирають необхідні білизну, одяг та продукти. Ці речі хоч трохи спрощують життя пацієнтам установи. Бажаючих допомогти просять телефонувати за номером  705-888.

 • Нагадаємо, Ні – стражданням: майже 8000 прикарпатців потребують паліативної допомоги

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!