Франківські депутати пропонують відзначити 110-річчя з дня народження Стецька на державному рівні

 • Івано-Франківська міськрада пропонує відзначити 110-річчя з дня народження Ярослава Стецька на державному рівні.

  Відповідне звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України сьогодні, 26 листопада, підтримали 40 депутатів.

  19 січня 2022 року виповнюється 110 років з Дня народження українського державного діяча, провідника національно-визвольного руху, голови Українського державного правління (прем’єр-міністра Української держави, відновленої Актом 30 червня 1941 року), голови Проводу Організації Українських Націоналістів (революційної) у 1968-1986 роках, президента Антибольшевицького блоку народів у 1946-1986 роках, ідеолога українського націоналізму Ярослава Стецька.

  “Враховуючи визначну роль в історії боротьби за відновлення незалежності України, з метою визнання історичного значення провідника національно-визвольного руху, вважаємо за необхідне на державному рівні провести заходи з відзначення 110-річниці з дня народження Ярослава Стецька”, – йдеться у зверненні.

  Ярослав Стецько також відомий як політичний філософ із численним творчим доробком у сфері геополітики, соціально-політичного розвитку та ідейного наповнення українського націоналізму.

 • Читайте також:  Івано-Франківська міська рада хоче взяти на баланс санаторій “Сокіл”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!