Івано-Франківська міська рада хоче взяти на баланс санаторій “Сокіл”

 • Депутати Івано-Франківської міської ради звернулися до Голови Фонду держмайна щодо передачі Івано-Франківській міській територіальній громаді санаторію-профілакторію «Сокіл».

  Відповідне звернення прийняли сьогодні, 26 листопада, на сесії міської ради.

  “Сьогодні Івано-Франківській міській територіальній громаді вкрай необхідний додатковий позаміський заклад санаторного типу, адже єдиний позаміський заклад «Лімниця» не може кількісно охопити ті потреби на оздоровлення дітей та осіб, що потребують санаторно-оздоровчих послуг”, – йдеться у зверненні.

  У 25-ти кілометрах від м. Івано-Франківська, неподалік річки Лімниця, розташований санаторій-профілакторій «Сокіл», який має відповідну матеріально-технічну базу. Частина будівель зазначеного санаторію-профілакторію перебувають в приватній власності АТ «ДТЕК Західенерго» (об’єкт нерухомого майна загальною площею 2082,5 кв.м за адресою: с. Сокіл, вул. Данила Короля, 7), а частина будівель знаходиться в державній власності (об’єкти нерухомого майна загальною площею 5750,8 кв.м за адресою: с. Сокіл, вул. Данила Короля, 7/1А, 7/1Б, 7/1В, 7/1Г, 7/1Д, 7/1Ж, 7/1Л, 7/1К).

  Відтак, депутати просять розглянути можливість безоплатної передачі до комунальної власності Івано-Франківської міської територіальної громади рухомого та нерухомого майна санаторію-профілакторію «Сокіл», що знаходиться в селі Сокіл Івано-Франківської області та перебуває у власності АТ «ДТЕК Західенерго».

  Окрім того, пропонують вирішити питання передачі виконавчому органу Івано-Франківської міської ради в користування рухомого та нерухомого майна санаторію-профілакторію «Сокіл» державної форми власності на максимально пільгових умовах.

  Читайте також: Фонд держмайна виставив на продаж Калуську ТЕЦ

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!