Франківські дітлахи отримали змогу за день перепробувати більше 20 різних професій

  • В Івано-Франківську провели “День професій”, на якому всі охочі діти, та не тільки вони, могли дізнатися більше про той чи інший фах, а також спробувати себе в ньому. Організатором заходу виступив Івано-Франківській університет права ім. Данила Галицького.

    1 липня школярі та дошкільнята отримали можливість наперед визначитися з майбутньою професією. Для цього потрібно було зареєструватися біля столика “Центру зайнятості”, а далі рушити до столика, де розміщувалась обрана професія. Там діти могли не тільки дізнатися про тонкощі роботи кондитера чи медика, а й навіть спробувати самому стати ним, та заробити гроші. Кожна зарплата складає несправжніх 100 грн, на які можна буде щось купити в магазині, що знаходиться на території профорієнтаційного заходу.

    “Ми зібрали тут дітей від 4 до 15 років, щоб показати їм, які насправді є професії та навчити їх цінувати зароблені гроші. Тут представлено понад 20 професій, серед них є полісмен, журналіст, ІТ-спеціаліст, рятувальник, медик, бармен, банкір, пожежник, та інші”, – розповіла Вікторія Харанюк.

    Захід триватиме протягом дня з 12 до 18 години на території університету права ім. Данила Галицького.

  • Нагадаємо, що цього року центральні органи влади України передали фінансування професійно-технічної освіти на утримання місцевих бюджетів.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!