Франківський драмтеатр покаже виставу-провокацію “Інтимна зона”

 • Сьогодні, 20 грудня, в Івано-Франківську відбулась прес-конференція з нагоди прем’єри on-line провокації “Інтимна зона” за мотивами п’єси В. Винниченка “Закон”.

  Режисер вистави Ростислав Держипільський вперше наважується на сміливий театральний експеримент – використати формат on-line провокації або реаліті-шоу в театрі.

  Метою вистави є ініціювання діалогу та постанова питання глядачу на тему абортів, безпліддя та сурогатного материнства. У виставі задіяні вчорашні випускники театрального факультету Прикарпатського університету, які зараз є повноцінними акторами драмтеатру.

  Читайте також: У Франківському театрі прем’єра 16+: розповідь про покоління, яке занапастила війна

  “Це була їхня дипломна робота в класичній естетиці з усіма персонажами Винниченка. Коли ми почали працювати в новому форматі, ми свідомо перевели цей твір на сьогоднішній день. Виставою ми намагались не осуджувати когось, а поставити питання, а відповідь кожен знайде, вийшовши з вистави”, – розповідає директор франківського драмтеатру Ростислав Держипільський

  Ростислав розповів про рівень таланту та обдарованості акторів, бо у цій провокації молодь повинна включатись у гру на високих швидкостях.

 • Сценічний простір створила головний художник-постановник театру Олеся Головач.

  “Під час створення вистави виникає дуже багато питань. Одним з них є: “чому люди загнані соціальними мережами в грухий кут?”. Простір вистави є частково метафоричним і жорстко впізнаваним. На сцені відбуватимуться внутрішні злами та зовнішнє переживання людиною життя”, – прокоментувала Олеся Головач.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!