Франківський комунальний транспорт за місяць перевіз понад два мільйони людей

 • В Івано-Франківську розповіли про оновлення рухомого складу та розширення мережі комунальних маршрутів громадського транспорту в місті.

  Як зазначив директор КП «Електроавтотранс» Віталій Голутяк сьогодні, 3 грудня, під час оперативної наради у міського голови Руслана Марцінківа, що 2 грудня завершилась поставка нових тролейбусів у місто.

  Всі 29 нових тролейбусів вже на території підприємства. 22 з цих тролейбусів придбані за кредитні кошти ЄБРР, 7 – за грантові кошти «Фонд чистих технологій». Загалом зараз на підприємстві є 77 тролейбусів, проте скоро 15 старих спишуть.

  Марцінків нагадав, що з одного старого тролейбусу треба зробити кафе. Голутяк відповів, що підготують тролейбус до цього.

  Також чиновник додав, що у місті є 42 комунальні автобуси. А на підприємстві працює 186 водіїв. З них 100 осіб – водії тролейбусів.

  «У нас так добре з водіями тролейбусів ще не було. Але якщо буде більше тролейбусів, то і водіїв треба буде більше. Щодо водіїв автобусів, їх є 86, і також маємо резерв», – зауважує Голутяк.

  Міський голова зазначив, що не за горами конкурс на нові перевезення приватників, тому треба продумати, які будуть маршрути й що закриватиме «Електроавтотранс».

 • Крім того Віталій Голутяк наголосив,що пасажиропотік у комунальному транспорті великий – у листопаді тролейбуси та автобуси перевезли 2 045 380 осіб.

  Найбільш завантаженими є тролейбусний маршрут №6 та №7, а серед автобусів лідирує маршрут №55.

  Нагадаємо: До Івано-Франківська прибули десять нових тролейбусів (фото)

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!