Українські та чеський виробники змагаються за поставку тролейбусів Івано-Франківську

 • Івано-Франківське комунальне підприємство КП «Електроавтотранс» провело процедуру відкриття тендерних пропозицій із закупівлі тролейбусів за проєктом «Міський громадський транспорт в Україні».

  Тендер відбувається в рамках підпроєкту «Оновлення рухомого складу КП «Електроавтотранс» в місті Івано-Франківську» на закупівлю нових низькопідлогових тролейбусів з автономним ходом не менше 15 км, повідомляють в «Електроавтотрансі».

  Як розповідає заступник директора КП «Електроавтотранс» та голова оціночного комітету Андрій Тютюнник, закупівля відбудеться в межах державної програми за гроші Європейського інвестиційного банку. Загальна передбачувана вартість – 3 млн 615 тисяч євро, з яких 615 тисяч євро – грантові кошти, а 3 млн євро – кредитні.

  «Спершу зареєструвалося більше учасників, та до тендерної процедури розкриття дійшло три. Учасники: компанія «Електронмаш» зі Львова, «Бас Мотор» з Києва та «Skoda Електрик» з чеського міста Плзень. Втім їхні пропозиції ми розголошувати не можемо», – розповідає Андрій Тютюнник.

  Процедура закупівлі проводиться відповідно до вимог Європейського інвестиційного банку, тож документи подають двома мовами – українською та англійською.

  Нині лише одна з трьох компаній прислала паперові документи, дві інші – електронні екземпляри. Проте до 10 днів вони теж зобов’язані надіслати паперовий варіант.

 • «Цей тендер не на кількість транспорту, а на технічну складову, – підкреслив заступник директора КП «Електроавтотранс», – тому ми будемо оцінювати надані пропозиції за кваліфікаційними та технічними вимогами».

  До теми: Суп з черепахи: Чоловік украв у сусідки черепаху і з’їв

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!