Франківський пенсіонер переміг у Львівському півмарафоні

• 29 жовтня у Львові відбувся Львівський міжнародний Ґран-прі-півмарафон. В змаганнях взяли участь близько 1500 спортсменів із понад 20-ти країн світу. Це був особливий півмарафон. Переможці та призери, в залежності від показаного результату, одержували спеціальні бали, які дають шанс стати учасниками Паризького міжнародного марафону у 2018 році. Паризький марафон за рейтингом Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій має золотий статус.

Траса змагань проходила історичними вулицями Львова. Учасники не просто боролися за перемогу, а й відкривали для себе мальовниче місто з його особливою архітектурою. Погода видалась дощова, холодна, з сильним вітром, але спортсмени мало на це зважали і старалися показати високі результати.

Успішно виступив іванофранківець Василь Кричун, який став переможцем на дистанції 21 км. Нагадаємо, що Василь Кричун в цьому році вже брав участь у 5-ти півмарафонах (21 км), де здобув три перших місця, одне друге і одне третє. Непоганий результат для ветерана, якому вже за 70.