Франківський викладач випустив унікальний календар з фотографіями корів (фото)

 • Проректор з наукової роботи в ІФНМУ, професор Ігор Вакалюк презентував колегам календар із фотографіями експонатів своєї унікальної колекції корів.

  Про це інформують на сторінці університету. Ігор Вакалюк є досвідченим колекціонером ось уже 15 років. Професор захоплюється збиранням корівок, для яких облаштував у своїй оселі спеціальну кімнату-музей.

  Його колекція налічує близько 3 тисяч експонатів. Це предмети з різних країн і континентів — від власне фігурок цих тварин до предметів одягу, посуду, книг, ігор та поштових марок з їхнім зображенням.

  Про кожен з предметів професор може розповісти цікаву історію, а розпочалося хобі свого часу з дослідження прізвища його родини. «Vaca» багатьма мовами означає «корова», а походження цього слова від латинського «vacca».

  Коли Ігор Вакалюк дізнався таку цікаву етимологію свого прізвища, тоді й вирішив колекціонувати корів на честь своєї родини.

  Цьогоріч «коров’яча колекція» потрапила ще й до Національного реєстру рекордів України, а її автора визнали власником найбільшої колекції предметів у вигляді корів. Кілька років поспіль експонати «коров’ячої колекції» брали участь у благодійних університетських аукціонах, а власником колекційних фігурок неодноразово ставав і ректор ІФНМУ Микола Рожко.

 • Університет випустив власний календар зі світлинами Ігоря Вакалюка, який став своєрідною мандрівкою навколо світу.

  Читайте також: На Прикарпатті встановлять національний рекорд з виготовлення найдовшого рушника

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!