«Календар «Цілі 2024»: українські художники створили календарі-мішені

 • З ініціативи благодійного фонду українські художники створили календарі, де кожен місяць представлений постером з мішенню.

  «Календар «Цілі 2024» – творча та благодійна ініціатива, покликана зібрати донати на техніку для військових та розкрутити усіх накручених в найбільш практичний спосіб в чинних умовах», – йдеться в повідомленні.

  Календарі-мішені — це артефакти війни, які уособлюють бажання кожного українця. Це постери-символи, які закликають до активної дії. В кожному тубусі – 12 постерів з календарною сіткою, найактуальнішими подіями для країни та розміткою для стрільби.

  Цілі на 2024 рік візуалізували художники Олексій Сай, Дмитро Максименко, Вітер Степовий, Даша Подольцева.

  «Купіть наш календар і ви не пошкодуєте! Втіштеся, пульнувши межиочі огидній морський потворі! Або ж подаруйте наш календар тим, хто тренується – нехай вони пошмаляють у радість. Відстріляний листок – це і користь від тренувань, і просто красиво. Витрачені вами на забаву кошти точно будуть використані з максимальною ефективністю!» – запевняє Дмитро.

  Календарі не мають сталої ціни і їхнім власником може стати кожен, хто відправить довільний донат від 2024 гривень на рахунок благодійного фонду KOLO. Усі гроші будуть спрямовані на закупи техніки для військових.

 • До теми: Невгамовний: коломиянин вчетверте намагався втекти з України

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!