Франківський виробник солодощів оновив техніку, щоб виробляти більше глазурі

Місцевий виробник солодощів оновлює свої потужності в Івано-Франківську. Сьогодні підприємство “Ласощі” презентувало нову виробничу лінію.

Для неї інвестор закупив кульовий млин-змішувач голландського виробництва. Він призначений для виготовлення однорідної шоколадної глазурі для кондитерських виробів. Про такі позитивні зміни розповів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

“Нова машина може продукувати понад тонну глазурі за зміну, тобто за 8 годин. З новою машиною цукерки стануть ще смачнішими. Нам важливо підтримувати і популяризувати саме місцевого виробника. Це не тільки прямі надходження до міського бюджету, але й нові робочі місця та престиж Івано-Франківська на світовому ринку”, зазначає очільник міста.  

Фабрика бере початок ще з далекого, 1912 року, коли в місті створили торгову марку “Locarno”. У радянські часи підприємство отримало назву “Ласощі”, але згодом польський інвестор повернув торгову марку і продає продукцію, зокрема й на експорт, саме під назвою “Locarno”.

Нагадаємо, у Франківську голові ДВК подарували солодощі, аби день пройшов солодко і легко

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!