Франківці можуть безкоштовно обстежити родимки онлайн

 • 24-28 травня клініка «БРАСС» проведе онлайн соціальний захід, спрямований на раннє виявлення онкологічних захворювань шкіри. Його суть в тому, що кожен охочий може надіслати фото новоутвору шкіри (родимки або іншого), зробленого телефоном або фотоапаратом на адресу клініки – після отримання це фото буде проаналізовано лікарями-дерматологами клініки, в результаті чого пацієнт отримає рекомендацію, що йому робити далі (негайно звернутися до лікаря, спостерігати за новоутвором або бути спокійним). У випадку виявлення родимок, які потребуватимуть більш детальної діагностики (дерматоскопії), лікарі клініки зателефонують та запишуть на прийом до лікаря (в цьому випадку огляд також буде безкоштовним).

  Вимоги до фотографії новоутвору:

  • Фото має бути зроблено при хорошому освітленні, бути чітким;
  • Роздільна здатність не менше 1980х1080 пікселів;
  • Обов’язково фотографування з прикладеною лінійкою (для того, щоб лікар зміг побачити реальний розмір новоутворення).

  Звернутися може будь-хто, в кого є родимки. Особливу увагу слід звернути на родимки, які з’являються за короткий проміжок часу, є темного кольору та не піднімаються над рівнем шкіри. Також людям, які отримували сонячні опіки в минулому, також тим, в кого по спадковості були онкологічні хвороби шкіри. Якщо ви травмували новоутвір, особливо якщо це супроводжувалося кровотечею.

  В результаті кожен, хто надіслав фото новоутворів, отримає інформацію:

  1. Підозрілий новоутвір чи ні. Або чи становить він небезпеку для здоров’я та життя;
  2. Які є профілактичні заходи, або як вберегти себе від раку шкіри;
  3. Подальша тактика поводження з родимкою (чи можна засмагати), як можна уникнути подразнень, які можуть стати поштовхом до переродження родимки.

  Обстеження проводять лікарі клініки «БРАСС. Здорова шкіра» (лікар-дерматолог Гриник Христина Володимирівна, лікар-хірург Колодій Дмитро Ярославович, лікар-дерматовенеролог Ковалюк Андрій Михайлович, лікар-дерматовенеролог Басюк-Луцька Оксана Євгенівна).

  Для того щоб пройти діагностику, потрібно надіслати фото одним зі способів:

  • На електронну адресу brass.klinika@gmail.com
  • На телефонний номер viber 0987830600
  • На Facebook Messenger Косметологічна клініка «БРАСС. Здорова шкіра».

  Фото потрібно надіслати будь-яким з вказаних способів не пізніше 28 травня. Фото, надіслані до початку проєкту, будуть опрацьовані, починаючи з першого дня – тобто, можна надіслати фото і раніше, але відповідь прийде не раніше 24 травня.

  Через значне навантаження під час роботи проєкту можлива затримка у швидкості відповідей, однак орієнтовний час відповіді становитиме 1-3 робочі дні.

  Нагадаємо, 24 травня – Всеукраїнський день боротьби з меланомою та іншими раками шкіри.

  Меланома – злоякісна і дуже агресивна пухлина шкіри. За статистикою в Україні щороку помирає близько 1100 людей від раку шкіри, а через низьку обізнаність та несвоєчасну діагностику на ранніх стадіях захворювання виявляється вкрай рідко. Коли хвороба вже прогресувала і запустилися незворотні процеси переродження родимки – як правило, тоді вже дуже важко допомогти людині одужати. Але вчасне виявлення захворювання дає можливість повністю одужати (перша стадія – ймовірність повного одужання 95%). У групі підвищеного ризику – люди зі світлою шкірою, світлими очима, світлим або рудим волоссям, а також ті, у кого багато родимок на тілі та якщо в когось з родичів був рак шкіри.

  До теми: Страшна невідомість

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!